Snapchat, Evan Spiegel, Bobby Murphy, and Reggie Brown tarafından Stanford Üniversitesinde öğrenciyken kurulmuş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Snapchat kullanıcıları arkadaşlarına fotoğraflar, videolar ve metin mesajları gönderebilirler. Ayrıca gönderdikleri medya ögeleri üzerine yazı veya çizim ekleyebilirler. Snapchat ile gönderilen tüm veriler, gönderenin belirlediği süre boyunca görüntülendikten sonra kullanıcının cihazından ve Snapchat sunucularından silinir. Snapchat’i ünlü yapan şey de tam olarak budur. Bu özelliği ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça popülerdir. Uygulama ülkemizde milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Bu kullanıcılar arasında elbette hesabını silmek isteyenler olacaktır. Bu başlıkta Snapchat kullanıcıları için hesap silme işlemini anlatacağız.

Reklamlar

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat hesabını silmek oldukça basittir. Hesabınızı silmeniz için kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmeniz gerekiyor. Snapchat kullanıcı adı ve şifrenizi biliyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki hesap silme linkine tıklamak.

Snapchat Hesap Silme Linki: https://accounts.snapchat.com/accounts/

Yukarıdaki hesap silme linkine tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. Site sizden hesap silme işlemi için onay isteyecektir. Onayı verin. Son olarak kullanıcı adı ve şifrenizi tekrar girin ve “Delete Account” butonuna tıklayın. Böylelikle Snapchat hesabınızı silmiş olursunuz.

Reklamlar

Elveda Snapchat

Snapchat hesap silme işleminin nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Aşağıdaki yorum formunu kullanarak yardım talep edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Baki Bozkurt

    Instagram, Facebook ve hatta Whatsapp bile bugün Snapchat uygulamasından özellik kopyalıyorlar. Gerçekten başarılı bir uygulama. Sırf uygulamanın filtrelerini kullanarak fotoğraf çeken ve galerisine kaydeden onlarca kişi tanıyorum. Evan Spiegel, Bobby Murphy, ve Reggie Brown üçlüsüne böyle güzel bir uygulamayı ortaya çıkardıkları için teşekkür ediyorum. Snapchat hesabını silmek isteyen arkadaşlar bir kez daha düşünsün bence 🙂

  2. Seval

    Hesabımı sildim sonunda! Şükürler olsun. Bu hesap silme işini neden kolayca halletmiyorlar anlamış değilim. Hesap silme linkini paylaştığınız için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir