Çiçek Sepeti, Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmiş bir e-ticaret sitesidir. Site Türkiye’de çalıştığı 350’den fazla çiçekçi iş ortağı ile sektörün lider markasıdır. Ülkemizde binlerce kişi aktif olarak Çiçek Sepeti’ni kullanmaktadır. Kullanıcıların büyük bir bölümü siteden memnun olsa da bazı kullanıcılar hesaplarını silmek isteyebiliyor. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için Çiçek Sepeti hesap silme işlemini anlatacağız.

Çiçek Sepeti hesabı nasıl silinir?

Çiçek Sepeti’nde hesap silme işlemi diğer platformlar gibi değildir. Hesabınızı silmek için Çiçek Sepeti’ne e-posta göndermeniz gerekmektedir. Çiçek Sepeti Gizlilik Sözleşmesinde üyelik iptali yani hesap silme ile ilgili kısım şu şekildedir:

Çiçeksepeti üyelik iptal işleminizi cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-mail göndererek veya Çiçeksepeti Hesabım sekmesi altında yer alan Üyelik İptali seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınız için silme talimatı vermeniz gerekiyor. Bunun için ilk olarak aktif olarak kullandığınız e-posta adresine giriş yapın. Ardından alıcı kısmına cicekbilgi@ciceksepeti.com yazın. Konu kısmına da “Üyelik iptali ve Hesabımın Silinmesi Hakkında” yazın. Ardından açıklama kısmına hesabınızın silinmesini istediğinize dair bir cümle yazın ve e-postayı gönderin. Çiçek Sepeti destek ekibi kısa süre içerisinde talebinize cevap verecek ve hesabınızı silecektir.

Bu süreçle ilgili herhangi bir problem yaşarsanız, Çiçek Sepeti destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Çiçek Sepeti İletişim Bilgileri

Telefon 1: 0850 222 00 79
Telefon 2: 0212 391 00 10
Faks: 0212 269 24 00
E-Posta: cicekbilgi@ciceksepeti.com
Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, No:100-102, B Blok, Kat:3 Şişli/İstanbul

Çiçek Sepeti Hesap Silme
Çiçek Sepeti hesap silme işlemi anlatılıyor.

Çiçek Sepeti hesap silme işlemi bu kadar. Konuyla ilgili herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir