Flipagram kolayca slayt gösterileri ve video hikayeleri oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan telefonlarda kullanılabilmektedir. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamanın ülkemizde de binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kullanıcılar arasında çeşitli nedenlerle hesabını silmek isteyenler var. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için Flipagram hesap silme işlemini anlatacağız.

Flipagram hesabı nasıl silinir?

Flipagram hesap silme işlemi çok kolaydır. Kullanıcı adı ve şifrenizi biliyorsanız, hesabınızı kolayca kapatabilirsiniz. Hesabınızı kapatabilmek için ilk olarak aşağıdaki Flipagram hesap silme linkine tıklayın.

Flipagram Hesap Silme Linki

Linke tıkladıktan sonra karşınıza bir giriş formu çıkacak. Bu forma silmek istediğiniz hesabın kullanıcı adı ve şifresini girerek hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Hesabı Devre Dışı Bırak” başlıklı bir sayfa açılacak. Bu sayfada hesap silme nedenimizi belirtmemiz gerekiyor. Hesap kapatma nedenini belirttikten sonra “Devre Dışı Bırak” düğmesine tıklayın. Bu tıklamanın ardından açılan pencereden işleme onay verin ve Flipagram hesap silme işlemini onaylayın.

Flipagram Hesap Silme
Flipagram hesap silme işlemi anlatılıyor ve Flipagram hesap silme linki paylaşılıyor.

Böylelikle Flipagram hesap silme işlemini tamamlamış olursunuz. Konuyla ilgili herhangi bir problemle karşılaşırsanız aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Flipagram Hesap Silme Sonrası Bilmeniz Gerekenler

Flipagram hesap silme işlemini yapabilmeniz için hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz gerekmektedir. Hesabınızın şifresini bilmiyorsanız https://flipagram.com/_/account/forgot-password bu bağlantıyı kullanarak hesabınıza yeni şifre oluşturabilirsiniz. Flipagram hesabınızı sildiğiniz zaman:

  • Profiliniz kimse tarafından görüntülenemez.
  • Sosyal paylaşım sitelerinde bulunan Flipagram paylaşımlarınız devre dışı kalır.

Silinen Flipagram hesabı kurtarılabilir mi?

Hesabınızı sildikten sonra kurtarmak isterseniz, Flipagram ekibiyle görüşmeniz gerekmektedir. Hesabınızı aktif hale getirmek istiyorsanız support@flipagram.com adresine durumu anlatan İngilizce posta göndermeniz gerekiyor. Göndereceğiniz postanın içeriğine hesabınızı tekrar aktif hale getirmek istediğinizi yazın. Ayrıca tam adınızı, telefon numaranızı ve silinen hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresinizi göndereceğiniz postaya ekleyin. Eğer hesabınız Flipagram sunucularından kalıcı olarak silinmemişse, destek ekibi hesabınızı aktif hale getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir