Getcontact bir arayan kişiyi tanıma uygulamasıdır. Özel hayatın gizliliğine zarar veren platformlarla ilgili tartışmaların şiddetlendiği şu günlerde Getcontact popülerliğini git gide arttırıyor. Bu yazımızda Getcontact’ta kayıtlı olan numarasını silmek isteyen kullanıcılar için Getcontact numara ve hesap silme işlemini anlatacağız.

Getcontact hesap silme nasıl yapılır?

Getcontact hesabını silmek oldukça kolaydır. İlk olarak telefonunuzda yüklü olan Getcontact uygulamasını açın. Ardından sağ alt köşedeki dişli simgesine dokunun. Bu dokunuşun ardından “Ayarlar” sayfası açılacak. Bu sayfadaki “Getcontact Hakkında” sekmesine dokunun. Açılan pencerede “Hesabı sil.” bağlantısını görebilirsiniz. Bu bağlantıya tıklayın ve açılan uyarı penceresinde bulunan  “Tamam” düğmesine dokunun. Böylelikle Getcontact hesabınızı silmiş olursunuz.

Getcontact numara silme nasıl yapılır?

Getcontact numara silme işlemi çok basittir. Numaranızı bu sistemden çıkarmak için ilk olarak aşağıdaki linke tıklayın.

Getcontact Numara Çıkarma Linki

Linke tıkladıktan sonra “Unlist” başlıklı bir sayfa açılacak. Bu sayfadaki kutucuğa sistemden silmek istediğiniz telefon numaranızı yazın. Ardından numara yazdığınız kutucuğun altındaki reCAPTCHA kutucuğunu işaretleyin ve “Unlist” düğmesine tıklayın. Bu tıklamanın ardından işlemi onaylamanız için sistem size SMS ile bir kod gönderecek. İşleme devam edin ve telefonunuza gelen kodu girin. Bu adımları tamamladığınızda numaranızı sistemden silmiş olursunuz.

Ekran Görüntüsü

Getcontact Hesap Silme & Getcontact Numara Silme
Getcontact Hesap Silme & Getcontact Numara Silme

Getcontact hesap silme işlemini tamamladığınız zaman yukarıdaki görüntüyle karşılaşırsınız. Hesabınızı sildikten sonra yukarıdaki başlığı kullanarak numaranızı sistemden kaldırmayı ihmal etmeyin. İşlem bu kadar! Konuyla ilgili herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir