Gittigidiyor bireysel ve kurumsal satıcıları müşterileri ile buluşturan bir pazar yeridir. 2001 yılında kurulmuştur ve 2011 yılında Ebay tarafından satın alınmıştır. Gittigidiyor, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden biridir ve milyonlarca kayıtlı kullanıcısı vardır. Bu kullanıcıların bir çoğu Gittigidiyor’dan memnun olsa da bazı kullanıcılar çeşitli nedenlerle hesaplarını silmek istiyor. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için Gittigidiyor hesap silme işlemini anlatacağız.

Gittigidiyor hesabı nasıl silinir?

Gittigidiyor hesap silme işlemi çok basittir. İşlemi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken tek şey silinecek hesabın kullanıcı adı ve şifresidir. Hesabınızın şifresini biliyorsanız başlayalım. İlk olarak telefonunuzun veya bilgisayarınızın İnternet tarayıcısını açın ve gittigidiyor.com’a girin. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki hesap kapatma linkine tıklayın.

Gittigidiyor Hesap Silme Linki

Linke tıkladıktan sonra sistem sizden hesabınızın şifresini isteyecek. Şifrenizi girin ve mavi renkli “Üye Girişini Onaylıyorum” düğmesine tıklayın. Bu tıklama sizi üyelik iptalini gerçekleştireceğiniz sayfaya yönlendirecek. Bu sayfada hesap silme nedenimizi belirtmemiz gerekiyor. Sayfadaki “Üyeliğinizi neden iptal etmek istiyorsunuz?” sorusuna “Kişisel Sebepler” cevabını vermenizi tavsiye ediyoruz. Ardından lütfen detaylandırın kısmından istediğiniz alanı seçin ve “Üyeliğimi Kapatmak İstiyorum” düğmesine tıklayın. Böylelikle Gittigidiyor hesap silme işlemini tamamlamış olursunuz.

Gittigidiyor Hesap Silme ile İlgili Önemli Hususlar

  • Hesabınızı sildiğiniz zaman eski e-posta adresinizle yeni üyelik açamazsınız.
  • Üyelik iptalinin geri dönüşü yoktur.
  • Silinen üyeliklerin kurtarılması mümkün değildir.
  • Profiliniz ve profilinize ait tüm veriler hesabınızla birlikte silinecektir.
  • Üyeliğinizin tamamlanmamış işlemi varsa sistem hesap silme işlemine izin vermez.
Gittigidiyor Hesap Silme
Gittigidiyor hesap silme işlemi anlatılıyor ve hesap silme linki paylaşılıyor.

Gittigidiyor hesap silme bu kadar! Konuyla ilgili olarak yukarıda anlatılanlar dışında herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir