Bu sayfada hesapsilme.org kullanım şartları bulunmaktadır. Tüm ziyaretçilerimiz bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

  1. Sitemizde bulunan tüm ziyaretçiler, sitemizde bulunan kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
  2. Sitemizde bulunan makalelerde anlatılanları uyguladıktan sonra oluşabilecek herhangi bir sorun veya kayıptan dolayı hesapsilme.org sorumlu tutulamaz. Sitemizde bulunan makalelerde anlatılan işlemler, ilgili sitelerin yardım sayfalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Herhangi bir problemle karşılaşmamak için anlatılanları uygulamadan önce ilgili sitenin yardım sayfasını kontrol etmek ziyaretçinin sorumluluğundadır.
  3. Ziyaretçilerimiz Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası sözleşmelerle kabul edilen ilke ve kurallara uymak durumundadır.
  4. Ziyaretçilerimiz, hesapsilme.org’un vermiş olduğu hizmetlerde her türlü tasarrufun site yönetiminde olduğunu kabul eder.
  5. hesapsilme.org, sitedeki bilgileri istediği gibi çoğaltma, dağıtma ve sergileme hakkını saklı tutar.
  6. hesapsilme.org sitenin yayınını istediği zaman durdurma ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu konu dahilinde hiçbir sorumluluk kabul etmez.
  7. hesapsilme.org bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme ve mevcut maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar. Ziyaretçiler siteyi kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

Kullanım şartları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak hazırlanmış bir anlaşmadır. Bu anlaşmanın maddelerinden bir veya bir kaç tanesi yasadışı, geçersiz veya başka bir sebepten dolayı yasal açıdan uygulanamayacak durumda ise söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılır ve kalan maddelerin geçerliliği yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemez.

İş bu sözleşmenin uygulanması esnasında oluşacak her türlü uyuşmazlık durumunun çözümünde Konya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.