Letgo yakın çevrede alışveriş yapmayı sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Ülkemizde Ocak 2016’da faaliyete başlamıştır. Letgo, kullanım kolaylığı ve başarılı reklam stratejisi sayesinde Türk kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Uygulama ülkemizde binlerce kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Kullanıcıların büyük bir bölümü Letgo’dan memnun olsa da bazı kullanıcılar hesaplarını silmek istiyorlar. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için Letgo hesap silme işlemini anlatacağız.

Letgo hesabı nasıl silinir?

Letgo hesabınızı hem cep telefonunuzda yüklü olan uygulama üzerinden hem de bilgisayarınızdan kolayca silebilirsiniz. Hesap silme işlemini telefon ve bilgisayar için ayrı ayrı anlatacağız. Letgo en çok akıllı telefonlarda kullanıldığı için telefondan Letgo hesap silme işlemi ile başlıyoruz.

Telefondan Letgo Hesabı Silme

İlk olarak akıllı telefonunuzda yüklü olan Letgo uygulamasını açın. Hesabınız açık değilse hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ alt köşede bulunan profil simgesine dokunun. Bu dokunuşun ardından Letgo profiliniz açılacaktır. Profilinizin sağ üst köşesindeki dişli simgesine dokunun. Ardından açılan menüden “Yardım” sekmesine dokunun. Yardım sayfası açıldıktan sonra ekranın en alt kısmına gelin. Sayfanın en altında “Teknik Destek & Hata Raporu” bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıya dokunun. Bu dokunuşun ardından Letgo destek ekibiyle iletişime geçebileceğiniz bir form açılacak. Bu formdaki konu kısmını “Profili Düzenle / Sil” olarak belirliyoruz. Ardından da alttaki mesaj alanına “Letgo hesabımı silmek istiyorum. Hesabımı ivedi bir şekilde silerseniz sevinirim.” yazıyoruz ve gönder düğmesine dokunuyoruz. Bu adımları tamamladıktan kısa bir süre sonra Letgo destek ekibi hesabınızı silecektir. Böylelikle telefondan Letgo hesap silme işlemini tamamlamış olursunuz.

Bilgisayardan Letgo Hesap Silme

Bilgisayardan Letgo hesabını silmek oldukça kolaydır. İlk olarak letgo.com adresine girin ve hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki hesap silme linkine tıklayın.

Letgo Hesap Silme Linki: https://tr.letgo.com/tr/contact

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra bir form sayfası açılacak. Açılan form sayfasının konu alanında “Profili Düzenle / Sil” seçimini yapın. Seçimi yaptıktan sonra alttaki mesaj alanına “Letgo hesabımın kalıcı olarak kapatılmasını ve hesabıma ait verilerin kalıcı olarak silinmesini istiyorum. Gereğini yaparsanız sevinirim.” yazın ve gönder düğmesine tıklayın. Bu aşamadan sonra talebiniz Letgo destek ekibi tarafından incelenecektir ve hesabınız kısa süre içerisinde silinecektir.

LetGo Hesap Silme | LetGo Üyelik İptali (Kapatma)
LetGo Hesap Silme | LetGo Üyelik İptali (Kapatma)

Letgo hesap silme işlemi bu kadar! Konuyla ilgili yukarıda anlatılanların dışında herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir