Modanisa, modern ve muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların sıklıkla kullandığı bir alışveriş sitesidir. Modanisa satışlarını sadece Türkiye’de yapmamaktadır. Bugün itibariyle site 75 ülkeye satış yapmaktadır. Kullanıcılarının büyük bir bölümü bu e-ticaret sitesini çok sevse de bazıları hesaplarını silmek istiyor. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılara Modanisa hesap silme işlemini anlatacağız.

Modanisa hesabı nasıl silinir?

Modanisa hesap silme işlemi çok basittir. Modanisa bu işlemi sitesinde üyelikten çıkma olarak adlandırmaktadır. Hesabı silmek için ilk olarak kullanıcı adı ve şifrenizle modanisa.com’a giriş yapın. Ardından sağ üst köşede, adınızın yazılı olduğu alana tıklayın. Açılan menüden “Üyelik Bilgileri” alanına tıklayın. Bu tıklama sizi üyelik bilgilerinizin bulunduğu sayfaya yönlendirecek. Bu sayfadaki “Üyelikten çıkmak istiyorum!” bağlantısına tıklayın.  Tıklamanın ardından açılan sayfadan hesap silme işlemini tamamlayın. Yukarıdaki bağlantıları bulamayanlar aşağıdaki ekran görüntüsünden istifade edebilirler.

Modanisa Hesap Silme (Kapatma ve Üyelik İptali)
Modanisa Hesap Silme (Kapatma ve Üyelik İptali)

Modanisa Hesap Silme (Üyelik İptali) Linki

Modanisa hesabınızı birkaç tıklama ile kolayca silebilirsiniz. İlk olarak modanisa.com’u açın ve hesabınıza giriş yapın. Ardından aşağıdaki hesap silme linkine tıklayın.

Modanisa Hesap Silme Linki

Linke tıkladıktan sonra açılan penceredeki “Üyeliğimi Sil” düğmesine tıklayın. Böylelikle Modanisa hesap kapatma işlemini tamamlamış olursunuz.

Modanisa Üyelik İptali ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Modanisa hesabınızı istediğiniz zaman kolayca silebilirsiniz. Eğer tamamlanmamış herhangi bir siparişiniz veya işleminiz varsa, üyelik iptali işlemini ertelemenizi tavsiye ediyoruz. Modanisa hesabınızı kapattıktan sonra tekrar açabilirsiniz. Kapatılan hesabı tekrar açmak için Modanisa destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Modanisa İletişim Bilgileri

Tam Adı: Modanisa Elektronik Mağazacılık ve Tic.A.Ş.
Adres: Adres : Halk Caddesi No:37 Sunar İş Merkezi D:20 Ahmediye-Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 474 74 99
Faks: 0216 474 52 30
E-Posta: destek@modanisa.com

Yorumlar

  1. Meltem D. Karkın

    Modanisa çok güzel bir alışveriş sitesi. Ben hesabımı sildim ama bunu eşimin siparişlerimi görmemesi için yaptım. En kısa sürede yeni hesap açacağım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir