Odnoklassniki’nin Türkçe anlamı sınıf arkadaşlarıdır. Eski okul ve sınıf arkadaşlarını bir araya getiren bir arkadaşlık sitesidir. Rusya ve Türk cumhuriyetlerinde oldukça popülerdir. 4 Mart 2006 tarihinde kurulmuştur. Şimdilerde OK.ru olarak bilinmektedir. Bu arkadaşlık sitesinin Türkiye’den de binlerce kullanıcısı vardır. Bu kullanıcılardan bazıları çeşitli nedenlerle hesabını silmek istiyor. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için Odnoklassniki hesap silme yani OK.ru hesap silme işlemini anlatacağız.

Odnoklassniki veya OK.ru hesabı nasıl silinir?

Odnoklassniki yani OK.ru hesap silme işlemi çok basittir. Bu işlemi yapabilmeniz için hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz gerekmektedir. Eğer hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız başlayabiliriz. İlk olarak bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzun İnternet tarayıcısından Odnoklassniki’ye girin. Ardından hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki Odnoklassniki hesap silme linkine tıklayın.

Odnoklassniki veya OK.ru Hesap Silme Linki

Linke tıkladıktan sonra pencereyi sayfanın en altına kaydırın. Sayfanın en altında “Profili Sil” bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıya tıklayın. Bu tıklamanın ardından “Lütfen neden ayrıldığınızı bize söyleyin.” başlıklı bir pencere açılacak. Bu pencerede OK.ru hesap silme nedenimizi belirtmemiz gerekiyor. Bu alana “Farklı bir sosyal ağa geçiyorum.” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Odnoklassniki hesap silme nedeninizi belirttikten sonra alt kısımdaki alana hesabınızın şifresini girin. Şifrenizi girdikten sonra da pencerenin altındaki “Sil” düğmesine tıklayın. Böylelikle Ok.ru hesap silme işlemini tamamlamış olursunuz.

Odnoklassniki Hesap Silme | OK.ru Hesap Silme
Odnoklassniki hesap silme ve Ok.ru hesap silme işlemi anlatılıyor. Odnoklassniki hesap silme linki ve Ok.ru hesap silme linki paylaşılıyor.

Odnoklassniki hesap silme işlemi bu kadar. Konuyla ilgili üstesinden gelemediğiniz herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum forumunu kullanarak yardım talep edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Cavid

    Ben hesabı sildiğim zaman gönderdiğim mesajlar da mı silinecek. Yani karşı kişi benim mesajlarım olacak mı yoksa olmayacak mı? Mesela ben biri ile yazıştım, sonra da hesabımı sildim o zaman benim mesajlarım ondan da silinecek mi? Lütfen cevaplayın 🤗🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir