Vimeo, insanların video yüklemesini, paylaşmasını ve izlemesini sağlayan bir İnternet sitesidir. 2004 yılında Zach Klein ve Jake Lodwick tarafından kurulmuştur. Vimeo ülkemizde de binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kullanıcılardan bazılar çeşitli nedenlerden dolayı hesaplarını silmek istiyorlar. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için Vimeo hesap silme işlemini anlatacağız.

Vimeo hesabı nasıl silinir?

Vimeo hesap hesap silme işlemi çok kolaydır. İşlemi gerçekleştirmek için bilmeniz gereken tek şey hesabınızın kullanıcı adı ve şifresidir. Hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız başlayabiliriz.

İlk olarak bilgisayarınızın veya akıllı telefonunuzun İnternet tarayıcısından vimeo.com’a girin. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın. Vimeo hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki Vimeo hesap silme linkine tıklayın.

Vimeo Hesap Silme Linki

Vimeo hesap silme linkine tıkladıktan sonra “Are you sure you want to delete?” başlıklı bir sayfa açılacak. Bu sayfadaki “Password” yazan alana hesabınızın şifresini girin ve kırmızı renkli “Delete Account” düğmesine tıklayın. Böylelikle Vimeo hesabınızı silmiş olursunuz.

Vimeo Hesap Silme ile İlgili Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yukarıdaki adımları takip ederek hesabınızı sildiniz ve şimdi hesabınıza ait verilere ne olduğunu merak ediyorsunuz. Hesabınızı sildiğiniz zaman hesabınız, hesabınıza ait yorumlar, beğeniler ve diğer tüm veriler kalıcı olarak silinir. Bu işlem sonrasında Vimeo hesabınız kalıcı olarak silinir. Kalıcı olarak silinen hesapları kurtarmak mümkün değildir. Bu nedenle hesabınızı silmeden önce iyice düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

Vimeo Hesap Silme
Vimeo hesap silme anlatılıyor ve Vimeo hesap silme linki paylaşılıyor.

Vimeo hesap silme işlemi bu kadar! Konuyla ilgili üstesinden gelemediğiniz herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir